psslog1

  

Sestdiena 21 Maijs 2022
FacebookYoutubeTwitterGoogleLivejournal

KOKORO KAUSS – 2017

on Svētdiena, 05 Marts 2017 00:00

Svētdien, 5.martā Rīgas 33.vidusskolā, Bolderājā, notika pirmais Biedrības “ Džudo klubs KOKORO “ organizētais bērnu džudo turnīrs “ KOKORO KAUSS – 2017 ”.

Turnīrs pulcēja vairāk kā 200. jauno sportistu vecuma grupā U – 10; U – 12; U – 14; ar sporta kvalifikāciju 5. un 6. Kyu , no visiem vadošajiem Latvijas džudo klubiem un kaimiņvalsts Lietuvas.

Aptuveni tik liels arī bija pulcējies jauno sportistu – zēnu un meiteņu atbalstītāju pulks.

Pateicoties mūsu uzticīgajiem atbalstītājiem – Rīgas Tūrisma Attīstības Birojam ( Live Rīga ), Kustībai “ Par Sportisku Sabiedrību “, godalgotu vietu ieguvēji tika apbalvoti ar skaistām turnīra piemiņas medaļām un kā sportisti, ieguvuši interesantu cīņas pieredzi, spēruši mazu, bet nozīmīgu soli pretī savām lielākajām sporta uzvarām nākotnē.

Klubu medaļu kopvērtējumā turnīra piemiņas kausus izcīnīja – Džudo klubs “LIDO” ( 1. Vieta ), Ādažu Bērnu un jaunatnes sporta skola ( 2. vieta ), Vsevoloda Zeļonija Džudo skola ( 3. vieta ).

Kopumā turnīrā piedalījās bērni no aptuveni 16. džudo klubiem.

Vēlos atzīmēt ka šis bija ļoti atbildīgs un vērtīgs sporta pasākums arī Bolderājas bērniem un jauniešiem, kura mērķis ir džudo, kā Olimpiskā sporta veida popularizēšana, bērnu, jauniešu brīvā laika lietderīga izmantošanas sekmēšana, izglītošana, radot priekšstatu par džudo, kā līdzekli cilvēka harmoniskai attīstībai, kā vingrinājumu kopumu ķermenisko un garīgo spēju attīstīšanai, tikumības pilnveidošanai, pievēršot uzmanību veselības nostiprināšanai, un kā sporta veidu augstu rezultātu sasniegšanai!

 

Last modified on Piektdiena, 17 Marts 2017 15:02