psslog1

  

Sestdiena 21 Maijs 2022
FacebookYoutubeTwitterGoogleLivejournal

Open Latvia Cup

on Ceturtdiena, 25 Maijs 2017 19:20

«Open Latvia Cup» -  2017. gada 14. maijā norisinājās federācijas NAC bodibildinga čempionāts.

Tas ir ikgadējs sporta pasākums, kas apvieno veselīga dzīvesveida un estētiska ķermeņa skaistuma piekritējus.

Sacensībās piedalījās vairāk par 50 dalībniekiem. Vīrieši un sievietes dažādos vecumos sacentās 12 atšķirīgās kategorijās un demonstrēja savus sportiskos sasniegumus.

Sacensībās dalību ņēma sportisti un tiesneši no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Igaunijas, Lielbritānijas, Īrijas, Indijas. Pašas sascensības izvērtās par košu un izklaidējošu pasākumu.

 

 

 

Šajā sezonā pirmo reizi tika ieviesta kategorija “Bikini”. Šī kategorija ir piemērota sievietēm ar viegli izteiktu muskulatūru un, līdztekus ķermeņa proporcijām, tiek vērtēta sportistes plastika, grācija un spēja sevi demonstrēt uz skatuves.

nac4    nac3    nac5

 Vīrieši un sievietes, jaunieši, juniori, kuri izlēmuši startēt pirmo reizi, pieredzējuši sportisi, kuri nesavtīgi dalījās ar savu nenovērtējamo pieredzi, skatītāji, kuri bija ieradušies ar ģimenēm- visi svinēja veselīga dzīvesveida svētkus.

Šie svētki varēja notikt pateicoties komerciālu, sociālu un labdarības organizāciju atbalstam. īpašu pateicību pasākuma organizēšanā NAC Latvia izsaka kompānijāmm: LIVE RIGA, LNK GROUP, Bakernutrition.lv

nac6