psslog1

  

Sestdiena 21 Maijs 2022
FacebookYoutubeTwitterGoogleLivejournal

STRELKA: Ielu karali 2

on Trešdiena, 05 Aprīlis 2017 17:44

1. Aprīlī, Rīgā, Maskavas iela 172/2, sporta kluba "ARKAN" pagalmā notika STRELKA ielu cīņu čempionāta pirmais posms. Sezona šogad tika atklāta krietni ātrāk nekā citus gadus. Visvairāk organizatorus uztrauca tieši laika apstākļi, jo kā jau zinām, pavasaris ir diezgan mānīgs gadalaiks, bet arī šoreiz kara dievi bija ar mums, un uz pasākuma laiku iztikām bez lietus un sniega, un neskatoties uz apmākušos laiku, bija ieradies diezgan kupls skaits atbalstītāju.

Pirmais turnīrs tika aizvadīts diezgan karsti, daudz debitantu kā arī tika gāzti no troņa cīnītāji, kas nebija vēl izjutuši zaudējuma rūgto garšu. 
STRELKA Street Fight šogad plāno aizvadīt vairāk kā četrus ielu cīņu turnīrus Rīgā un citās Latvijas pilsētās. 

Uz doto brīdi STRELKA ieņem otro vietu starp pasaules MMA organizācijām pēc video skatījumu daudzuma vietnē Youtube.com.

STRELKA Street Fight vēlas izteikt lielu pateicību organizācijām un cilvēkiem, pateicoties kuriem šis projekts turpina augt un attīstīties.

Pateicamies par atbalstu Rīgas Tūrisma Attīstības birojam LIVE RīGA", "ARKAN"ARKAN FiT ShopFightstyle.euLFPA - Latvijas Pankrationa federācija (MMA)KDR GROUP SIAFugu Sushi & MoreTanec FILMFIGHT REVIEW