psslog1

  

Sestdiena 21 Maijs 2022
FacebookYoutubeTwitterGoogleLivejournal

Deju sesija 3

on Piektdiena, 31 Marts 2017 19:37
25.martā izstāžu zālē "Ķīpsala", "Sporta un Atpūtas" izstādes ietvaros ar "Live Riga" atbalstu notika breakdance deju sacensības - "Deju sesija 3"!
Vairāk par 70 dalībniekiem un vēl vairāk skatītāju vēroja bērnus un pusaudžus, kuri cītīgi sacentās par godalgotām vietām un balvām.
Tanec.lv rīkotajās deju sacensībās piedalījās dažādu deju skolu audzēkņi, tādu kā: "Extreem", "Ghetto dance", "Camelot Kids", Tanec.lv un citu. Pasākums ilga bez maz vai 2,5 stundas.
-"Mēs cenšamies parādīt bērniem, ka sporta dejas un sports kopumā nav tikai mūžīgi treniņi, tas ir kas vairāk, kas tāds, par ko viņus uzslavē gan pieaugušie, gan vienaudži. Bērni jūt, ka kad viņi dejo, viņi patīk sabiedrībai un tas paaugstina ne tikai pašapziņu, bet arī tieksmi mācīties un pilnveidoties sportā tālāk." - saka viens no pasākuma organizētājiem Александр Иванов (Alexander Ivanov)
.
Sacensībās bija 2 kategorijas, pirmā - līdz 8 gadiem un otra pēc. Katrā komandā vajadzēja būt 3 dalībniekiem, un komandas nosaukumam. Pirmo vietu izcīnīja puišu komanda ar nosaukumu "Just do It" no deju skolas "Ghetto dance". Savukārt otru vietu ieguva komanda no skolas Extreem - "MBC KIDS" un trešo vietu komanda "Supreme" no Tanec.lv deju studijas.

Līdzīgie pasākumi notiek katru mēnesi un kļūst arvien populārāki dejotāju vidū ne tikai Rīgā, bet arī citās pilsētās. Organizātori vienmēr priecīgi redzēt jaunus dalībniekus un lūdz sekot līdz jaunai informācijai par pasākumiem lapā - tanec.lv.
 
- "Izmantojot iespēju, mēs vēlētos izteikt savu pateicību visiem partneriem, kas mūs atbalsta un tie ir: organizācija Par Sportisku Sabiedrību / За Спортивное Общество, fotoskola Mediaskola.lv, izklaides parks Fantasy Park Riga, un protams mūsu ģenerālsponsors - LIVE RīGA!"
- Avakums Petrovs - deju kustības tanec.lv dibinātājs un galvenais organizētājs
 
 
 

 1DS3       4DS3

3DS3        2DS3

 

 

More in this category: KOKORO KAUSS – 2017 »