psslog1

  

Pirmdiena 27 Jūnijs 2022
FacebookYoutubeTwitterGoogleLivejournal

Пол: мужской

Год рождения: 1982

Место жительства в Латвии: Рига

Семейное положение: женат

Национальность: латыш

Образование: высшее

В 2006 году закончил Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola по специальности Управление предпринимательством

Vitālijs Dubovs

Dzimis 1978. gadā Rīgā;

Izpilddirektors un Latvijas Pauerliftinga federācijas valdes loceklis;

 Latvijas armijas veterānu asociācijas «LAVA» vadītājs;

 Sporta kluba «ARKAN» vadītājs;

 Viens no sabiedrisko organizāciju vadītājiem « Par sporta biedrību », «Rīga bez narkotikām», «Arkan Sport»

 Sporta meistars, vairākkārtējs Latvijas pauerliftinga čempions;

 Latvijas armijas veterāns. Divu starptautisko miera NATO misiju dalīdnieks. 

Katram kārtīgam vīrietim, savas dzīves laikā būtu jāpaveic trīs lietas: iestādīt koku, izaudzināt dēlu, uzcelt māju.

Mēs paskatījāmies uz šo lietu globāli. 2005. gads bija auglīgs un mūsu pirmais auglīgais koks - tā ir līdzīgi domājošu cilvēku, sportistu apvienošanās sabiedriskā organizācijā, lai palīdzētu Maskavas forštratei. Kā divu bērnu tēvam, jaunatni skarošu problēmu risināšana ir kļuvusi par ikdienas rūpēm, tā es esmu uzstādījis mērķus, ar kuriem esmu gatavs dalīties, ar tiem, kas ir aizrāvušies ar ideju par sportisku sabiedrību, kuri nenogurstot mūs atbalsta.

Deviņus gadus roku rokā mēs cēlām mūsu idejas pamatus ar mērķi graut iedzīvotāju stereotipus par Maskavas forštrati, kā par nelabvēlīgu, kriminālu dzīvojamo rajonu. Ieguldījums par labu mūsdienu sabiedrībai jau ir jūtams, piemēram, trenažieru zāle "ARKAN", pašā Maskavas priekšpilsētas sirdī - piesaista jauniešus vesela dzīvesveida kultūrai, gatavo zēnus reģionāla un startautiska līmeņa sporta sacencībām.

Mēs cenšamies neatstāt bez uzmanības nevienu, kad uz mūsu kopējo māju atnāca milzīgā "MAXIMA" traģēdija, kopīgiem spēkiem tika organizēts pirmais labdarības projekts - līdzekļu vākšana palīdzībai pašiem neaizsargātākajiem - mūsu bērniem, kas ir zaudējuši šajā traģēdijā savus tuviniekus.

Glābjot zem drupām esošos cietušos, gāja bojā arī viens no mūsu audzēkņiem. Sastopoties ar legālo narkotiku "SPICE" izplatības problēmu, mēs visi kopā devāmies cīņā ar šo ļaunumu nodibinot kustību "Rīga bez narkotikām" un piedaloties Rīgas mēra Nila Ušakova pasludinātajā akcijā "STOP DRUGS".

  •          Ziedojumu vākšana NBS Liepājas slimnīcai
  •          Ziedojumu vākšana Iļģuciema ieslodzījuma vietas bērnu namam
  •          „Tu to vari” projekts
  •          Cīņa pret spaisu